Цікавлять солодощі з Європи оптом? Хочете замовити холодні напої, каву, чай на продаж? Можливо, шукали, де купити на опт снеки, сири, бакалію? Гуртовий інтернет-магазин європейських продуктів SALUTE ціна оптом – до ваших послуг.

Що ми пропонуємо?

√ Великий вибір категорій смачної продукції. Зокрема різноманітні солодощі, шоколад, арахісову пасту, холодні напої, каву, чай, снеки, сири, соуси та багато іншого.

√ Лише надійні й популярні бренди. Haribo, Ferrero, Skittles, Capri-Sun, Chupa Chups, Lavazza, Gimoka, Barilla, Mlekovita, Pringles, Alesto, Soltino та інші.

√ Максимальні вигоди та зручності співпраці для усіх українських замовників. Купити солодощі з Європи у нас = отримати найкращі товари на приємних умовах.

5 ключових переваг, які забезпечує SALUTE ціна оптом:

  1. Широкий асортимент. Закуповуючи європейські продукти, ми стараємося надати різнопланові варіанти своїм покупцям. Так, щоб кожен міг обрати саме те, що потрібно. Значний вибір по видах товару – √. Різноманіття по кожній із категорій – теж √. Здебільшого віддаємо перевагу тим виробникам, які давно встигли себе добре зарекомендувати, попит на продукцію яких з-поміж українських клієнтів – незмінно високий.
  2. Належна якість. Цю перевагу можна розглядати у двох аспектах. Передусім мається на увазі якісний рівень, закладений самими виробниками (ми вже наголошували на їхній надійності та гарантії якості). Додатково про товари, їхнє збереження, цілісність упаковки, актуальність термінів придатності тощо піклуємося ми. Завжди слідкуємо за тим, що закуповуємо і що відправляємо своїм гуртовим покупцям.
  3. Зручність вибору та придбання. Аби вам було легко зорієнтуватися, які можна продукти з Європи купити оптом, ми розробили зручний рубрикатор та детальну систему фільтрів. З перших секунд перебування на сайті легко зорієнтуватися в пропозиції. На вибір та оформлення заявки доведеться витратити буквально лічені хвилини. А при повторних замовленнях все відбувається ще швидше. Економія часу в сучасному активному світі – вкрай важлива можливість.
  4. Оперативність поставок по Україні. Доставка у різні регіони країни здійснюється за допомогою транспортних компаній, переважно «Новою поштою». При великогабаритних замовленнях можливо обрати іншу кур’єрську службу. Також актуальний самовивіз у Львові. Відправка виконується максимально швидко після отримання передоплати (протягом 1-3 днів). Ще день-два, як правило, займає доставка – і солодощі оптом чи інші товари опиняються у вашому розпорядженні.
  5. Доступні ціни. Цінова політика нашої компанії зосереджена на реалізації взаємної вигоди. У нас ви не побачите завищених цінників – лише обґрунтовані закупівельними цінами, привабливі невисокі цифри на кожній із товарних позицій. Не будемо довго розповідати, краще ви самі погортайте каталог та ознайомтеся з пропонованою вартістю. Зможете самостійно усе побачити.

Сьогодні є різні постачальники продуктів з Європи. Хтось пропонує кращі умови співпраці, хтось – дещо гірші. Одні радують цінами, інші роблять ставку на різноманіття пропозицій, ще інші – на якісь додаткові переваги. Ми ж прагнемо забезпечити якнайкраще усі аспекти співпраці.

За детальною інформацією, консультацією чи з будь-якими супутніми запитаннями звертайтеся до наших менеджерів.